Pozvánka na Choceňské "Setí hub se Sv. Prokopem"
Markéta Vlčková, 25.6.2026
Vážení příznivci hub,
MK Choceň vás zve na „Setí hub se sv. Prokopem“, které se bude konat v neděli 5. 6. 2026. Scházet se můžete již od devíti hodin v restauraci „Splav“, kde dostanete velmi dobrou snídani a můžete se družit s kolegy mykology, které jste třeba rok neviděli. Start je naplánován na 10:30 a dál už to bude spíš freestyle.
Nenechte se odradit aktuální nepřízní počasí, protože nikdy nevíte, kdy a proč se houby rozhodnou vyrůst. Někdy ty potvory překvapí. Navíc, akce tohoto charakteru nejsou jen o těch houbách.
Přesto si přejme „Ať rostou“!
Za ČMS,
Markéta Vlčková







































